12.8 C
Pristina
Saturday, April 20, 2024

EDUKOJE SHPIRTIN ME KËTO URTËSI!

Më të lexuarat

Zëri i qetë është më i fortë se sa të bërtiturit!

Morali dhe edukata e mundin paturpësinë.

Modestia e mposht mendjemadhësinë.


Respekti ia tejkalon dashurisë.

Sinqeriteti e shpartallon gënjeshtrën.

Pendimi e djeg shejtanin! 

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit