-0.9 C
Pristina
Friday, January 27, 2023

Dy të rinj shqiptar shpëtuan një plakë maqedonase në Matkë

Më të lexuarat

Shkup, 1 shtator- Dy të rinj shqiptar sot ia shpëtuan jetën nga ngulfatja në Matkë një plake maqedonase, transmeton zhurnal.mk

Sipas informacioneve jo zyrtare plaka është rrëzuar në ujë dhe ka lutur për ndihmë, por fal intervenimit të shpejtë të këtyre djemve të rinj asaj iu është shpëtuar jeta, ku ka kapërcyer me lëndime të lehta, transmeton zhurnal.mk

© ZHURNAL.mk
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit