14.1 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Dy rekate më të mira se krejt bota – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Dy rekate më të mira se krejt bota – Hoxhë Bekir Halimi

Një Hadith (10) – Dy rekate më të mira se krejt bota – Hoxhë Bekir Halimi

Pejgamberi ‫ﷺ‬ thotë:
Dy rekate të sabahut janë më të mira se dynjaja dhe çka në te.
Muslimi
Këto dy rekate janë dy rekate Sunet të Sabahut.
– Muslimi –

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit