10.8 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Arrin në 19 000 numri i të vdekurve në Turqi dhe Siri nga tërmeti

Më të lexuarat

Në 19 000 ka arritur numri i të vdekurve nga tërmeti i fuqishëm i cili goditi Turqinë dhe Sirinë.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit