7.7 C
Pristina
Saturday, March 2, 2024

DASHURIA ËSHTË SHUMË LLOJESH

Më të lexuarat

Dashuria është shumë llojesh dhe nëpërmjet atyre llojeve e shpreh dashurinë!

Përkujdesja ndaj teje.. është dashuri.

Frika për ty.. është dashuri.

Përkujdesja për lumturinë tënde.. është dashuri.

Pranimi i faljes tënde.. është dashuri.

Largimi yt, nganjëherë, është dashuri!

Nga arabishtja: Irfan JAHIU

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit