11.1 C
Pristina
Friday, May 24, 2024

Blockout2024.org – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Blockout2024.org – Hoxhë Bekir Halimi

Qëllimi i vetëm i kësaj faqe interneti është të tregojë listën e të famshëmve dhe kompanive që mbështesin gjenocidin në Gaza. Blockout2024, i njohur gjithashtu si lëvizja #blocklist ose #cancelebrities filloi në TikTok më 9 maj 2024 dhe që atëherë po rritet në popullaritet.

Si rezultat i veprimeve të kësaj lëvizjeje, të famshëm si Kim Kardashian tashmë kanë humbur më shumë se 3 milionë ndjekës brenda natës. Ne jemi këtu për të bërë një ndryshim dhe për të koordinuar përpjekjet tona në luftën kundër këtyre njerëzve.

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit