7.8 C
Pristina
Thursday, September 23, 2021

A është e mundur me 11 plagë, Asanaj ta vriste veten!?

Më të lexuarat

Askush nga shokët nuk e tij nuk beson versionin e vetëvrasjes duke e njohur karakterin dhe psikologjinë e tij.

Çështja që ka tronditur më së shumti opinionin publik, veçanërisht pas vendimit të Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, se Dino Asanaj kishte vrarë veten duke ia shkaktuar vetes 11 plagë, është pyetja se a është e mundur që një njeri t’ia bënte vetvetes një gjë të tillë apo është thjeshtë një sajim prej kriminelësh. Askush nga shokët nuk e tij nuk beson versionin e vetëvrasjes duke e njohur karakterin dhe psikologjinë e tij./kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit