7.8 C
Pristina
Thursday, September 23, 2021

24 vjeçari është fundosur në Batllavë

Më të lexuarat

Një 24 vjeçar është fundosur sot në liqenin e Batllavës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Brahim Sadriu, ka thënë për Indeksonline, se sot rreth orës 13:25 në liqenin e Batllavës është fundosur një djalë dhe për momentin po vazhdon kërkimi i tij nga qytetarët dhe ekipet shpëtues.
Ai ka thënë se me të marr informacionin, Policia e Kosovës ka dalë në vend të ngjarjes ku po vazhdon kërkimi i personit të fundosur në ujë.
Sadriu po ashtu ka thënë se tani me rastin po merret ekipi për kërkim-shpëtim i FKS-së./Indeksonline/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit