15.2 C
Pristina
E premte, 14 Maj, 2021

15 vjeçari i therrur me thikë, jashtë rrezkut për jetë

Më të lexuarat

Djaloshi A.R (1999),i cili u therr me thikë gjatë natës së mbrëmshme afër gjimnazit “Sami Frashëri”, të Prishtinës është jashtë rrezikut për jetë. 

Ai për momentin është duke u trajtuar në departamentin e Klnikës emërgjente.

“Në departamentin e emërgjenceës është jashtë rrezikut në mjekim të kirurgëve. Do ta shohim gjendjën dhe pastaj vendosim për ndonjë ndërhyrje nëse është nevoja”, ka thënë Bastri Lenjani, drejtor i Klinikës Emërgjente.

Ndëkaq polica lidhur me këtë rast ka arrestuar një person për therrje ndaj tij. /Ind/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit