21.1 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Zemra e butë – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Zemra e butë – Hoxhë Bekir Halimi

Një Hadith (6) – Zemra e butë – Hoxhë Bekir Halimi

Pejgamberi ‫ﷺ‬ thotë:
Do hyn në Xhenet disa burra me zemra sikur zemrat e zogut.
– Muslimi –
“Zemër e butë, e nënshtrueshme dhe e ndjishme.”

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit