20.1 C
Pristina
Friday, September 17, 2021

Zafir Berisha: Shpenzove 750 dollar për filma porno

Më të lexuarat

Ish-kryetari i Degës së PDK-së në Prizren, Zafir Berisha, gjatë emisionit Jeta në Kosovë me mysafir Ramadan Muja, ka akuzuar kryetarin e Prizrenit, z.Muja, se ai ka harxhuar një shumë të madhe parash vetëm për të shikuar filma pornografik gjatë një vizite që ai ka pasur në Amerikë, njofton portali Indeksonline

“Gjatë një vizite që kryetari i Prizrenit, Ramadan Muja ka pas në Amerikë, kemi kuptuar që ai ka harxhuar rreth 750 dollar, për shikimin e filmave porno. Këtë e kom prej burimeve të sigurta, prej një profesori që ka qenë në udhëtim me të”, ka theksuar Berisha.
Në këtë përgjigje moderatorja e emisionit, i ka sugjeruar Mujës që mos të përgjigjet, gjë të cilën ai e ka bërë dhe nuk ka folur./kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit