9.1 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Vepra sekrete, që i din veq ti dhe Allahu – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Vepra sekrete, që i din veq ti dhe Allahu – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit