22 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Namazi me xhemat

Falja e namazit në një ndërtesë që ishte ndërtuar mbi varreza

Pyetja: Ka xhemat që falet në katin e dytë dhe të tretë të një ndërtese që është ndërtuar mbi një varrezë. A u lejohet atyre...

Të fundit