12.8 C
Pristina
Saturday, April 20, 2024

Stërvitja më e madhe dhe më komplekse e NATO-s për luftën nëndetëse

Më të lexuarat

Ç’është “Dynamic Manta”, dedikuar betejave nënujore

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit