14.8 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

Sofra e Ramazanit

Më të lexuarat

Shoqata Humanitare Bamirëse “Bereqeti” edhe këtë vit organizon aksionin tashmë tradicional “Sofra e Ramazanit”.

Ky aksion fillon më 10 mars dhe përfundon më 30 mars. Vlera e pakos këtë vit është 40 euro.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit