11.6 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Skena magjepsëse në qiellin mbi New York-ut

Më të lexuarat

Hëna e plotë ndriçoi metropolin amerikan

Hëna e Plotë është një burim i pashtershëm frymëzimi për fotografët dhe njerëzit e zakonshëm në mbarë botën.

Fotot tregojnë një hënë të tillë magjike në qiellin mbi New York.

Hëna e plotë mund të shihet edhe mbi atraksionet e famshme në metropolin amerikan në këto foto.

Hëna e plotë është faza hënore kur hëna shfaqet plotësisht e ndriçuar nga këndvështrimi i Tokës.

Shikoni fotot magjepsëse të hënës së plotë:

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit