22 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Si ta rregulloni shaminë e satenit? (Foto)

Më të lexuarat

Shamitë e mëndafshit janë shumë elegante dhe e bëjnë cdo veshje shumë të veçantë. Ato janë elegante dhe në modë.

Shkëlqimi i pëlhurës vërehet pa marrë parasysh nëse është natë apo ditë. Ju mund ta përdorni shaminë e mëndafhtë me veshje të thjeshtë apo elegante.

Për ta rregulluar në mënyrë më të bukur, ndiqni hapat e mëposhtëm

1. Vendosni hixhabin në kokën tuaj, njërën anë më gjatë, e tjetrën më shkurtë

2. Vendosni gjilpërën me kokë poshtë mjekrës suaj

3. Rrotullojeni anën e gjatë rreth kokës

4. Mbajini palën lirshëm, e jo shtrëngueshëm

5. Vendoseni një gjilpërë me kokë në pozicionin që ju pëlqen

6. Sillni pëlhurën e mbetur në kraharor, në anën e djathtë

7. Fiksojeni shaminë me një gjilpërë Në maje të kokës.

10707171_342870422540499_941928104_n

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit