19.7 C
Pristina
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Sekiraça strehohej në banesën e Zvonko Veselinoviqit

Më të lexuarat

Njëri prej njerëzve më të kërkuar në Kosovë, Enver Sekiraca për një kohë të gjatë është strehuar në veri të Kosovës dhe atë në banesën e njërit prej kriminelëve serb, Zvonko Veselinoviq.

Koha Ditore shkruan të mërkurën se Sekiraqa është strehuar për një kohë të gjatë, shoqërohej me shumë roje dhe vazhdimisht takohej me Zvonkon.

Emri i Sekiracës që po strhohej në shtëpinë e Zvonkos ra në sytë e hetuesve të EULEX-it derisa ata po e gjurmonin Zvonkon dhe lëvizjet e tij. Por edhe disa vite pas kërkimeve për Sekiracën, ai është ende në arrati. /indeksonline/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit