14.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

#Ramazan2022 – #Nijetet e #Haxhit dhe #Umres – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

#Ramazan2022 – #Nijetet e #Haxhit dhe #Umres – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit