19.7 C
Pristina
E premte, 23 Korrik, 2021

Policia serbe liron Kastratin, e arrestuan ‘gabimisht’

Më të lexuarat

Haxhi Kastrati është liruar nga burgu i Krushevcit në Serbi, i cili ishte arrestuar më 3 maj.

Vëllai i Haxhi Kastratit, Bedri Kastrati, i ka thënë të mërkurën se Haxhiu është liruar të martën dhe i vetmi shpjegim që i është dhënë atij është se “është arrestuar gabimisht”.

Haxhi Kastrati ishte arrestuar nga forcat policore serbe gjersa vinte nga Austria për në Kosovë nëpërmjet Serbisë./BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit