17.8 C
Pristina
Saturday, September 18, 2021

Ncncncn katastrofë – Një plak me Plisë në mesin e LGBT gjat paradës

Më të lexuarat

Fotoja e cila po bëhet virale në rrjetet sociale është e ditës së sotshme ku gjat “paradës së krenarisë” shifet dhe një plak me plis!

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit