28.9 C
Pristina
Thursday, September 21, 2023

Nata e 27 – Hafiz Suhejl Er-Rejjis dhe Hoxhë Bekir Halimi – Xhamia Isa Beu – Shkup

Më të lexuarat

Nata e 27 – Hafiz Suhejl Er-Rejjis dhe Hoxhë Bekir Halimi – Xhamia Isa Beu – Shkup

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit