12.5 C
Pristina
Thursday, February 29, 2024

Mësuesja ia heq shaminë vajzës, pushohet nga puna

Më të lexuarat

Një shkollë në Nashville të SHBA-ve ka larguar nga puna një mësuese, e cila ia kishte hequr shaminë një nxënëseje gjatë orës së mesimit.

Në dy video të postuara në Snapchat, nxënësja shihet duke mbuluar fytyrën me duar, teksa mësuesja ja heq shaminë pa vullnetin e saj,

Drejtori i shkollës Tim Malone fillimisht tha se mësuesja ka mohuar të jetë e përfshirë në situatën e postuar në Snapchat, por më pas vet mesuesja e pranoi.

Pas kësaj, Malone tha se kjo është situatë e pakëndshme dhe mosrespektuese, e cila nuk do te duhej të kishte ndodhur kurrë. /MESAZHI/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit