21.3 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Mëshiro që të mëshirohesh – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Mëshiro që të mëshirohesh – Hoxhë Bekir Halimi

Një Hadith (11) – Mëshiro që të mëshirohesh – Hoxhë Bekir Halimi

Pejgamberi ‫ﷺ‬ thotë:
Mëshironi që të mëshiroheni dhe falni që t’ju falet.
– Ahmedi, sahih.-

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit