14.1 C
Pristina
Wednesday, May 31, 2023

Më meritori për sadaka – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Më meritori për sadaka – Hoxhë Bekir Halimi

Një Hadith (9) – Më meritori për sadaka – Hoxhë Bekir Halimi

Pejgamberi ‫ﷺ‬ thotë:
Kur Allahu i jep dikujt prej juve mirësi (pasuri) le ta fillon (harxhimin) për veten dhe familjen e tij.
– Muslimi –

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit