15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Kryetari i Gjilanit, i bashkohet Aganit, në faljen e Xhumasë!

Më të lexuarat

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri i është bashkuar kryetarit të Partisë së Drejtësisë dhe njëherësh ministër i Shëndetësisë, Ferid Aganit. Natyrisht, jo në parti, por në xhami. Të dy së bashku falen namazin e xhumasë të premten në Gjilan. Në foton që e ka siguruar EkonomiaOnline, aty shihet edhe ish-kandidati i AAK-së për kryetar të Gjilanit, Rexhep Kadriu.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit