14.4 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Ka ndodhur një vjedhje në Gostivar në vlerë të përgjithshme prej 29.000 euro

Më të lexuarat

Një kryerës i panjohur në Gostivar nga shtëpia në pronësi të A.Z.(32) ka kryer vjedhjen në vlerë prej 13.500 euro në monedha të ndryshme dhe flori prej ari në vlerë prej 15.400 euro, transmeton zhurnal.mk

MPB informoi se kryerësi e ka shfrytëzuar rastin që nga dera e pa mbyllur është futur në shtëpi ku gjatë kryerjes i ka gjetur këto para dhe flori prej ari, ku ka shkaktuar një dënim në vlerë prej rreth 29.000 euro.
Në vendngjarje kontroll ka kryer një ekip i SPB Tetovë. Po ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit