14.7 C
Pristina
E mërkurë, 12 Maj, 2021

Hoxhë Bekir Halimi flet për ikjen masive të Shqiptarëve nga Kosova

Më të lexuarat

Hoxha nga Shkupi, njëherit edhe drejtor i Biblotekës së Bashkësisë Islame në Maqedoni, njohës mirë i rrethanava politike dhe ndjekës aktiv i problematikave tek shqiptarët është pronocuar rreth ikjeve masive për Hungari dhe që po bëhen kohëve të fundit në Kosovë, ai në emisionin SFIDA që transmetohet në Radio Pendim çdo të shtunë, ai për rreth 15 minuta shprehë mendimet e tij  rreth kësaj çështje, për më shum ndëgjone në videon më poshtë: 

 “>

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit