29.7 C
Pristina
E enjte, 5 Gusht, 2021

Galaxy One, me Windows 8

Më të lexuarat

Dizajnerët Laura Hong dhe Charles de Belizal kanë publikuar një koncept të dizajnit të tabletit të Samsung, i cili supozohet se në treg do të dal me emrin Galaxy One.

Modelet e reja të tabletëve Galaxy mund të mbështeten në sistemin operativ Windows 8, për të braktisur platformën mobile të Google, Android.

Për fat të keq, Galaxy One është vetëm koncept dhe ende i pa-konfirmuar nga Samsung. /albeu/kohaislame/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit