1 C
Pristina
Monday, November 28, 2022

Edhe një Shqiptarë pranon Islamin sot në Tiranë (FOTO)

Më të lexuarat

Faqja e njohur Islame INFO ISLAME lajmron për një konvertim të radhës:

Allahu Ekber

Sot pranoj Islamin edhe një Shqiptarë ne Xhamine “Dine Hoxha”.

Elhamdulilah inshaAllah shpetoi dhe nje tjeter!

A ka kush tjetër që është pjes e faqe Info Islame dhe është ende pa Islam në zemren e tij?

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit