13.4 C
Pristina
Thursday, May 30, 2024

“Dorëshkrimet e Mendjendriturit të Luginës së Preshevës Mulla Nazmi ef. Memeti”

Më të lexuarat


Doli nga shtypi vepra “Dorëshkrimet e Mendjendriturit të Luginës së Preshevës Mulla Nazmi ef. Memeti” të autorëve Jusuf ef. Zimeri dhe Taxhedin ef. Bislimi e botuar nga Rijaseti i Bashkësisë Fetare Islame në RMV.
Së shpejti në duart e dashamirëve të librit…

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit