Djali dhunonte prindërit, arrestohet nga policia

0
47

Një i ri që dhunonte sistematikisht prindërit e tij është arrestuar nga policia e Fierit.

Mësohet se Florjan Leçka, 20 vjeç, banues në Rroskovec është vënë në pranga i akuzuar për “Dhunë në Familje”. Dyshohet se i riu në mënyrë sistematike ka ushtruar dhune fizike dhe psikologjike brenda në banesë ndaj prindërve të tij.
Nuk dihen cilat ishin shkaqet që kanë çuar fëmijën të dhunojë brutalisht prindërit që e kanë sjellë në jetë dhe e kanë rritur./Ind/kohaislame