21.9 C
Pristina
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Çkas ka në botë: Kërkoi t’i dhurojnë një Jaguar për ditëlindje, ia bëjnë dhuratë një BMW – indiani zemërohet dhe e hedh në lumë

Më të lexuarat

Një burrë nga India, i cili donte ti dhuronin një veturë Jaguar për ditëlindje, por kur nuk e mori u inatos keq. Në vend të saj, i dhanë një BMW, e cila kushton rreth 49 mijë dollarë, por e hodhi në lumë.

Videoja u postua në rrjetet sociale, ku makina shihet duke “lundruar” në lumin e shtetit verior Indian, Haryana.

Më vonë, u bllokua në një pellg me bar të gjatë. Ndërkohë policia po heton ngjarjen, raportojnë mediat lokale.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit