1.4 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

Beni Israilët dhe Musa (alejhi selam) – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Beni Israilët dhe Musa (alejhi selam) – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit