7.8 C
Pristina
Wednesday, September 22, 2021

Angry Birds prezanton lojën e re, Heikki

Më të lexuarat

Angry Birds tani ka lëshuar versionin e ri të saj, të cilën e ka emërtuar me shtesën Heikki.

Nëse dëshironi që ta luani këtë lojë menjëherë, atëherë ju duhet të vizitoni faqen, të regjistroheni dhe më pas të luani.

Më saktë, bëhet fjalë për 12 nivele të reja të lojës Angry Birds, për të cilën Rovio Mobile ka krijuar një partneritet me pilotin e Formula 1, Heikki Kovalainen, prandaj edhe shtesa e kësaj loje të re mban emrin e finlandezit që garon në formula. / Telegrafi / kohaislame /

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit