35.8 C
Pristina
E premte, 30 Korrik, 2021

Ambasadori Arvizu takim me kreun e PS-së Rama

Më të lexuarat

Ambasadori i SHBA-së, në vendin tonë, Aleksandër Arvizu është pritur sot në një takim me kreu i PS-së, Edi Rama.


Takimi që po zhvillohet në selinë rozë pritet të ketë në fokus zhvillimet e fundit në vend.
Mendohet se në takim do të diskutohet për reformën zgjedhore, reformën parlamentare, mandati i shumëdebatuar i PS-së si dhe zgjedhja e presidentit./BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit