11.6 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

A ju e keni mar tenderin për Xhenetin dhe Xhehnemin a? – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

A ju e keni mar tenderin për Xhenetin dhe Xhehnemin a? – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit