1.4 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

VAZHDOJNË AKTIVITETET E BFI-SË NË ZVICËR

Më të lexuarat

Kjo është uebfaqja e vetme zyrtare e Bashkësisë Fetare Islame të Maqedonisë. Të gjitha matrialet dhe publikimet janë nën pronësine e BFI-së. Ndalohet përdorimi apo shpërndarja pa lejen paraprake. Për më shumë info, na kontaktoni në të dhënat e mëposhtme.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit