12.2 C
Pristina
E martë, 11 Maj, 2021

Varri i Mbretit!

Më të lexuarat

Ky në foto është varri i Mbretit Abdullah. Kjo foto është bërë gjatë ceremonisë së varrimit, ku shihet që është sipas metodologjisë së Kuranit dhe Sunnetit, thuhet sipas një portali arab.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit