7.8 C
Pristina
Thursday, September 23, 2021

Tronditëse, seks me vajzën e mitur të së dashurës

Më të lexuarat

Kishim dëgjuar raste të shumta të dhunës seksuale me të mitur, por që nëna të ofrojë dhe lejojë abuzimin seksual me vajzën e mitur, nuk ndodh dhe as dëgjohet shpesh.

Pikërisht kjo ngjarje ka ndodhur në provincën e Fiore në Itali ku një i ri shqiptar dhe e dashura e tij janë përfshirë në një ngjarje që ka shokuar mbarë opinionin.
Shqiptari dhe e dashura e tij u arrestuan nga policia në Fiore të Italisë, të akuzuar për dhunë seksuale ndaj vajzës 13 vjeçare të gruas.
Sipas policisë thuhet se i riu dhe e dashura e tij u njohën në Facebook dhe nga aty nisën një lidhje të fshehtë.
Bashkëshorti i gruas pasi pikasi tradhtinë, braktisi shtëpinë martesore.
Fill pas kësaj siç informon noa, shqiptari u transferua në shtëpinë e të dashurës, ku bashkë me të jetonte edhe e bija 13 vjeçare.
Nga hetimet e policisë rezultoi në rrethana të caktuara i dashuri i nënës kishte abuzuar seksualisht me vajzën, pasi të tre shpesh flinin në të njëjtin krevat.
Lidhur me rrëfimin në polici thuhet se e mitura fliste për të dashurin e nënës njëlloj sikur ta kishte të dashurin e saj.
Ngjarja tronditëse u denoncua nga gjyshërit e vajzës, ku menjëherë pas zbulimit të rastit të pazakontë policia vuri në pranga dy dashnorët./ndx/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit