14.4 C
Pristina
Saturday, May 18, 2024

Tërmeti tragjik, shkon në 40 numri i viktimave. Nxirret pa jetë një femër në Durrës

Më të lexuarat

Rritet numri i viktimave nga termeti tragjik. Ministria e Mbrojtjes ben me dije se eshte konfirmuar viktima e 40 e termetit. Ajo eshte e seksit femer dhe eshte gjetur ne Durres.

Ora 07:45/ Kryeministri i vendit Edi Rama teksa ka raportuar sot ne mbldhjen e qeverise per detaje te reja nga gjithe situata pas termetit shkaterrues ka thene se jane shenuar 39 viktima, duke njpftuar keshtu se kemi bilanc ne rritje te numrit te te pajeteve qe jane nxjerre nga rrenojat.

Data 28 nentor/ Ora 07:24 Rritet bilanci i viktimave te termetit tragjik qe goditi te marten ne mengjes vendin tone. Ministria e Mbrojtjes ben me dije se ka shkruar ne 37 numri i viktimave, pas 3 trupave te nxjerre nga rrenojat ne Thumane rreth ores 4 te mengjesit. Aktualisht ne Thumane operacioni i kerkim shpetimit eshte nderprere pasi nuk ka informacion per trupa te tjere nen rrenoja.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit