13.3 C
Pristina
Sunday, February 25, 2024

Tërmet në Rumani, lëkundjet ndjehen edhe në Kosovë

Më të lexuarat

Tërmet me magnitudë 5.3 shkallë e ka goditur Rumanin, ndërsa sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti është ndjer edhe në Kosovë ku ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit