35.8 C
Pristina
E premte, 30 Korrik, 2021

Taksisti 24 vjeçar dhunon 19 vjeçaren

Më të lexuarat

 

Policia e Kriva Pallankës ka denoncuar 24 vjeçarin me profesion taksist për dhunim të një vajze 19 vjeçare ng apo i njëjti qytet.

Ngjarja ka ndodhur në janar të vitit 2012 kur 19 vjeçarja ka hypur në taksinë e 24 vjeçarit me iniciale D.N. i cili e kishte kërcënuar 19 vjeçaren dhe me përdorimin e forcës e kishte dhunuar atë.
Stacioni i policisë në Kriva Pallankë ka ngritur kallzim penal për “përdhunim” kundër 24 vjeçarit./albtime/kohaislame


 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit