0.9 C
Pristina
Friday, December 8, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Rajonale

BE do të lejojë thirrjet telefonike në fluturime

Pasagjerët e linjave ajrore në Bashkimin Evropian së shpejti do të jenë në gjendje të përdorin telefonat e tyre në mënyrë të plotë në...

Shqipëria, ndër 6 vendet me rritjen më të ulët të çmimeve në Europë

Shqipëria renditet ndër 6 vendet në Europë që ka shënuar një rritje më të ulët të çmimeve, sipas një publikimi të fundit të Indeksit...

Sa varet Kosova dhe vendet tjera të Ballkanit nga importi i energjisë elektrike?

Në prag të dimrit dhe me krizë energjetike globale, vendet e Ballkanit Perëndimor kanë paralajmëruar vështirësi të shumta për furnizim të pandërprerë me energji...

Latest news