-3.1 C
Pristina
Tuesday, February 7, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Borxhi

A lejohet t’i pranojë paratë nga borxhliu i cili i ka fituar ato me kamatë?

Pyetja: Një i afërm më ka borxh dhe më ka thënë që një pjesë të parave do m’i jep nga kamata. A më lejohet t’i...

Latest news