11.3 C
Pristina
E premte, 7 Maj, 2021

Si ta ruajm syrin nga shikimi në Haram?

Më të lexuarat

Si ta ruajm syrin nga shikimi në Haram?

Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë, pyetja e radhës e cila i është parashtruar hoxhës së nderuar Ahmed Kalaja thotë: Si ta ruajm syrin nga shikimi në Haram?

, për ta dëgjuar përgjigjen klikoni më poshtë:

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit