23.1 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s viziton sot Kosovën

Më të lexuarat

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të zhvillojë këtë të enjte një vizitë në Kosovë.

Stoltenberg do të takohet me komandantin e KFOR Franco Federicin , drejtorin e Ekipit Këshillues dhe Ndërlidhës të NATO- s Frank Best.

Gjithashtu gjatë kësaj vizite sekretari i Përgjithshëm i NATO-s në orën 14:30 do të takohet me presidenten Vjosa Osmani, ndërsa pritet që të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit