10 C
Pristina
Friday, March 1, 2024

“Prishtina Talks” organizon eventin e radhës me temën “Thirrja përballë sistemit” me profesorin Rudian Zekthi

Më të lexuarat

Prishtina Talks ju fton të merrni pjesë në ligjërimin e gjashtë të ciklit “Për një sociologji të profecisë” nga profesori Rudian Zekthi.

Tema e radhës: Thirrja përballë sistemit

Organizimi është të martën (28 Shkurt 2023), prej orës 19:00.

Ligjërim me prani fizike dhe diskutim me audiencën. Ky cikël është për të gjithë ata që e duan përmirësimin e shoqërisë.

Për komunikim më të mirë të materialeve dhe rezervim të hapësirës, preferohet të informoni ardhjen tuaj paraprakisht në +38349658585.

Adresa është: Rr. Shaip Spahiu, Mahalla e Muhaxherëve, Prishtinë.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit