14.6 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022

Presidenti Erdoğan pret në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Më të lexuarat

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan, priti në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi u mbajt në Kompleksin Presidencial në Ankara dhe u zhvillua me dyer të mbyllura për median.

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit