-5.6 C
Pristina
Tuesday, February 7, 2023

Porosi Mëngjesi (232) – Dhjetë perdet mes robit dhe Zotit – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Porosi Mëngjesi (232) – Dhjetë perdet mes robit dhe Zotit – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit